

1 627 ₴
Застосування:
Hyundai Genesis 2.0 T -- G4KF -- 01.2008 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3281 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 583022MA10 |
| Висота внутрішньої накладки | 69.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2014, 2009, 2015, 2011, 2019, 2008, 2016, 2022, 2025, 2010, 2018, 2017, 2023, 2024, 2012, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Genesis, Cayenne |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 109.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 109.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |