Застосування:
Honda Civic VIII 1.4 (FK1) -- L13A7 -- 09.2005 - 09.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1970 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 45022SMGE50;45022SMGE51;45022SMGE00;45022SMGE01 |
| Висота внутрішньої накладки | 55.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2011, 2007, 2005, 2008, 2006, 2010, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |