

1 539 ₴
Застосування:
Honda Accord VIII 2.4 i (CU2) -- K24Z3 -- 07.2008 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2166 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 45022TL0G50;45022TL0G51 |
| Висота внутрішньої накладки | 64.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2014, 2009, 2015, 2011, 2019, 2008, 2016, 2022, 2025, 2010, 2018, 2017, 2023, 2024, 2012, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 152.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |