Застосування:
Hyundai Terracan 2.5 TD -- D4BH -- 12.2001 - 12.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1853 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 58101H1A00;58101H1A10 |
| Висота внутрішньої накладки | 57.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2005, 2008, 2006, 2002, 2003, 2007, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 149.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |