Застосування:
Mazda Cx-30 SKYACTIV-G M Hybrid AWD -- PEXN -- 07.2019 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP5085EV |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | DFZ52643ZA |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 43.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2021, 2019, 2022, 2025, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |