

1 822 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Corolla 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_) -- 1CD-FTV -- 05.2003 - 02.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF536 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 4243102100 |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішня висота барабану | 41 мм |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2005, 2007, 2004, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |