

1 555 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Hyundai Elantra V 1.8 -- G4NB -- 09.2010 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF613 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 584113X000 |
| Висота | 54 мм |
| Внутрішня висота барабану | 37 мм |
| Діаметр барабана | 253 мм |
| Діаметр отвору маточини | 76 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2022, 2024, 2023, 2014, 2013, 2010, 2012, 2021, 2018, 2016, 2017, 2011, 2025, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |