

1 878 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota bB II 1.5 (QNC21) -- 3SZ-VE -- 01.2006 - 06.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF588 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 42431B1011;42431B1011000;42431B1020;42431B1020000;42431B1021;42431B2040 |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішня висота барабану | 34 мм |
| Діаметр барабана | 220 мм |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2006, 2024, 2005, 2021, 2015, 2013, 2009, 2008, 2011, 2020, 2014, 2012, 2007, 2016, 2019, 2010, 2018, 2017, 2025, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Justy, Sirion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |