

2 459 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
KIA Picanto II 1.0 -- G3LA -- 05.2011 - 03.2017| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF612 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 584111Y000 |
| Висота | 53 мм |
| Внутрішня висота барабану | 36 мм |
| Діаметр барабана | 220 мм |
| Діаметр отвору маточини | 62.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2014, 2013, 2012, 2017, 2011, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |