

2 805 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Hyundai Getz 1.3 -- G4EA -- 09.2004 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF551 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 584111C000;584111C010 |
| Висота | 134 мм |
| Внутрішня висота барабану | 40 мм |
| Діаметр барабана | 220 мм |
| Діаметр отвору маточини | 62.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2002, 2005, 2007, 2010, 2009, 2004, 2008, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |