

3 009 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Volkswagen Jetta IV 1.2 TSI -- CBZB -- 10.2010 - 12.2017| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF561 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 5C0609617A |
| Висота | 144 мм |
| Внутрішня висота барабану | 39 мм |
| Діаметр барабана | 290 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2014, 2013, 2010, 2012, 2018, 2017, 2011, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |