

2 879 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Suzuki Swift III 1.5 (RS415, ZC21S) -- M15A -- 02.2005 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF607 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 4351163J00 |
| Висота | 196 мм |
| Внутрішня висота барабану | 41 мм |
| Діаметр барабана | 238 мм |
| Діаметр отвору маточини | 57.9 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2006, 2024, 2005, 2021, 2015, 2013, 2009, 2008, 2011, 2020, 2014, 2012, 2007, 2016, 2019, 2010, 2018, 2017, 2025, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |