

2 963 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Ford Puma 1.0 EcoBoost -- B7JA,B7JB,B7JE -- 09.2019 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF639 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 2384231;L1TC1126AA |
| Висота | 72 мм |
| Внутрішня висота барабану | 54 мм |
| Діаметр барабана | 271 мм |
| Діаметр отвору маточини | 63.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2024, 2021, 2020, 2025, 2023, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Puma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |