

4 093 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Isuzu D-max II 2.5 CRDi 4x4 (TFS86J) -- 4JK1-E5S-L,4JK-1E5-TC -- 06.2012 - 12.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BF573 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 8979480380;8979480381;8980618130;8980618131;8981364911;97948038;98061813 |
| Висота | 248 мм |
| Внутрішня висота барабану | 66 мм |
| Діаметр барабана | 337 мм |
| Діаметр отвору маточини | 101 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2022, 2024, 2023, 2014, 2013, 2012, 2021, 2018, 2016, 2017, 2025, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |