
2 342 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Land Rover Range Rover III 5.0 4x4 -- 508PN(AJ133) -- 09.2009 - 08.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4I008ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | LR017804;LR031844;SDB000634;SDB000635;SDB000636;SDB500150;SDB500201 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Діаметр маточини | 210 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2010, 2006, 2004, 2002, 2005, 2009, 2003, 2012, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery, Range Rover |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |