Застосування:
Renault Megane II 1.4 16V -- K4J 732 -- 2003.10 - 2008.02| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P910 |
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | RENAULT 410609192R;RENAULT 7701207673;RENAULT 8671016189 |
| Висота | 54.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |