
737 ₴
Застосування:
Lotus Eclat; Mercedes-benz Sprinter 3-t (b906), Sprinter 3,5-t (b906), Sprinter 3-t (b910), Sprinter 3,5-t (b907, B910), Sprinter 3-t (b910, B907), Sprinter 3,5-t Tourer Bus (b907), Sprinter 3-t Tourer Bus (b907), Sprinter 4,6-t (b906), Sprinter 4-t (b907, B910), Sprinter 4-t Tourer Bus (b907), Sprinter 5-t (b906), Sprinter 5-t (b907); Volkswagen Crafter 30-50, Crafter 30-35;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1845 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 2E0129620B;AUDI 2E0129620D;CHRYSLER 68013676AA;CUPRA 2E0129620B;CUPRA 2E0129620D;MERCEDES-BENZ 0000902651;MERCEDES-BENZ 0000903751;MERCEDES-BENZ 902651;MERCEDES-BENZ 903751;MERCEDES-BENZ A000 090 26 51;MERCEDES-BENZ A0000903751;MERCEDES-BENZ A0000905001;MERCEDES-BENZ A9065280300;VW 2E0129620B;VW 2E0129620D |
| Висота | 57.3 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 264 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |