
989 ₴
Застосування:
Mercedes-benz X-class (470) X 220 d 4-matic (470.211) -- OM 699.300, OM 699.302, OM 699.304 -- 2017.09 - 2020.05| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4404 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | MERCEDES-BENZ 0000900700;MERCEDES-BENZ 0000940000;MERCEDES-BENZ A0000900700;MERCEDES-BENZ A0000940000;NISSAN 165464JA1A;NISSAN 165464JA1B;RENAULT 165464JA1B |
| Висота | 50.3 мм |
| Довжина | 203.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |