916 ₴
Застосування:
Volkswagen Beetle 2.5 -- CBTA, CBUA, CCCA -- 2011.04 - 2019.07| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2093 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 07K129607E;AUDI 07K129607H;AUDI 07K129620;CUPRA 07K129607E;CUPRA 07K129607H;CUPRA 07K129620;VW 07K129607E;VW 07K129607H;VW 07K129620 |
| Висота | 37.3 мм |
| Довжина | 427 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |