
671 ₴
Застосування:
Renault Kadjar 1.5 dCi 110 (HLA3) -- K9K 646, K9K 647, K9K 648, K9K 649 -- 2015.06 -| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4239 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | NISSAN 165464EA0C;RENAULT 165004EA0C;RENAULT 165464BE0D;RENAULT 165464EA0C;RENAULT 165467033R;RENAULT 165544AE0D |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |