
578 ₴
Застосування:
Honda Civic VIII 1.8 (FD1, FD7, FA1) -- R18A1, R18A2 -- 2005.09 - 2012.02| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2123 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | HONDA 17220RNAA00 |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 225.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |