942 ₴
Застосування:
Volkswagen Phaeton 3.0 V6 TDI 4motion -- BMK -- 2004.09 - 2007.05| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1479/2 |
| Виробник | Mahle |
| Кросс-номери | AUDI 3D0129620F;AUDI 3D0129620J;CUPRA 3D0129620F;CUPRA 3D0129620J;VW 3D0129620F;VW 3D0129620J |
| Висота | 69.3 мм |
| Довжина | 213.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Phaeton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |