466 ₴
Применение:
Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI -- BKS,CATA -- 11.2004 - 05.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FC-ECO025 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 7L6127434B;7L6127434C;95511013400;7L6127177B;7L6127177C;WHT002257 |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2006, 2015, 2011, 2005, 2013, 2004, 2008, 2010, 2012, 2014, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg, Cayenne |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |