538 ₴
Применение:
Volkswagen Touareg 5.0 V10 TDI -- AYH,BLE,BWF,BKW -- 10.2002 - 05.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FC-ECO035 |
| Виробник | JAPANPARTS |
| Кросс-номери | 7L6127434A |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2006, 2005, 2004, 2010, 2008, 2003, 2007, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |