231 ₴
Применение:
Lexus ES 300 (VCV10_, VCV10R) -- 3VZ-FE -- 09.1991 - 12.1997| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 1993, 2005, 1991, 1992, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 1995, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 1997, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1994, 2014, 1996 |
| Код запчастини | FA-257S |
| Кросс-номери | A132E6324S;17801AD010;1780131120 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry, ES, Avalon |
| Стан | Новий |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |