367 ₴
Применение:
Opel Monterey A 3.2 (UBS25D, UBS25G) -- 6VD1 (SOHC) -- 08.1991 - 03.1994| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1999, 1991, 2004, 2002, 1994, 1992, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-977S |
| Кросс-номери | 95622347;097035303;97035303;8970390020;8970353030;0834805;834805 |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper |
| Стан | Новий |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 51 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |