
473 ₴
Применение:
Volkswagen Iltis 1.7 -- YX,WL -- 03.1979 - 12.1988| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1987, 1989, 1991, 1992, 1984, 1986, 1982, 1988, 1998, 1995, 1990, 1983, 1981, 1997, 1976, 1979, 1977, 1980, 1994, 1985, 1975, 1996, 1978 |
| Код запчастини | FA-116S |
| Кросс-номери | 1065945;X810270073000;APBR00005;2710800M2;3018713;87682979;3326416R1;3146927R91;3146927R1;CT7701025064;691726;0691726;2165034;2165031;1621210M1;1111402910000;X810270073;9293140;5010910;870X9601CJA;5019415;9974136;0009839013;0009932606;9930006;0009930006;3252002M1;A0010944504;0010944504;605412970045;16546G9600;7701025064;0003563577;7121190021;71201190021;31100190701;31100190020;131100190020;060129620;0005048480 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol, Laurel, Transporter |
| Стан | Новий |
| Висота | 293.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 124.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |