444 ₴
Применение:
Toyota Model F 1.8 De Luxe (YR20_, YR20RG) -- 2Y,2Y-C -- 11.1982 - 08.1984| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1980, 1982, 1993, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1983, 1992, 1981, 1985, 1984, 1979, 1986, 1977, 1978 |
| Код запчастини | FA-219S |
| Кросс-номери | 1780154050 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce, Hiace, Master |
| Стан | Новий |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 88.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |