279 ₴
Применение:
Toyota Camry Liftback 1.8 Turbo-D (CV10_, CV10R) -- 1C-TL -- 10.1982 - 10.1986| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 2001, 2000, 1998, 1997, 1999, 2004, 1983, 2002, 1984, 1985, 1986, 2003 |
| Код запчастини | FA-254S |
| Кросс-номери | 1780164050;1780164060;1780164040 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Corolla |
| Стан | Новий |
| Довжина | 306.7 мм |
| Ширина | 154.5 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |