278 ₴
Применение:
Chrysler 300c 3.0 V6 CRD -- EXL -- 11.2010 - 11.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-910S |
| Кросс-номери | 04861688AB;K04861688AB |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Lancia, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C |
| Стан | Новий |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 300C, Grand Cherokee, Thema |
| Країна реєстрації бренду | Італія |