387 ₴
Применение:
Opel Monterey B 3.0 DTI (UBS73D, UBS73G) -- 4 JX1 -- 07.1998 - 08.1999| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2002, 2012, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 1995, 2006, 2009, 2000, 1997, 2004, 2011, 1999, 1994, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-906S |
| Кросс-номери | 8971786090;8971786091;8971786100;8971786092;1654651N01;1654651N02;1654651N03;AY120NS036;0834261;834261;097178609;97178609 |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper, Brava |
| Стан | Новий |
| Висота | 144 мм |
| Зовнішній діаметр | 167.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |