283 ₴
Применение:
KIA Sephia 1.8 i 16V -- TP -- 01.1995 - 10.1997| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 1995, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 1997, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-K07S |
| Кросс-номери | 0K2A513Z40A;0K2A713Z40;OK2A513Z40A |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Shuma, Sephia, Roadster |
| Стан | Новий |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 172.5 мм |
| Висота | 41.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |