437 ₴
Применение:
Opel Monterey A 3.1 TD (UBS69D, UBS69G) -- 4 JG2TC -- 09.1991 - 07.1998| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1999, 1991, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-997S |
| Кросс-номери | 97044226;197044226;8970442260;8970442261;8970442262;834806 |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper |
| Стан | Новий |
| Висота | 206 мм |
| Зовнішній діаметр | 155.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |