427 ₴
Применение:
Lexus LX 570 (URJ201) -- 3UR-FE -- 11.2007 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-263S |
| Кросс-номери | 178010S010;1780138030 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
| Стан | Новий |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | LX, Land Cruiser, Sequoia, Tundra |
| Країна реєстрації бренду | Італія |