224 ₴
Применение:
KIA RIO II 1.4 16V -- G4EE -- 03.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2010, 2000, 2005, 1999, 2002, 2006, 2011, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-K15S |
| Кросс-номери | 281131G000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, Equus |
| Стан | Новий |
| Довжина | 264 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |