465 ₴
Применение:
Toyota Liteace 1.3 (KM20) -- 4K,4K-C -- 10.1979 - 10.1986| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1980, 1982, 1993, 1987, 1988, 1995, 1989, 1990, 1991, 1983, 1994, 1981, 1992, 1984, 1985, 1979, 1986, 1996 |
| Код запчастини | FA-611S |
| Кросс-номери | MZ311791;MD620109;1780154020 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Стан | Новий |
| Висота | 157 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 156 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |