182 ₴
Применение:
Suzuki Splash 1.2 VVT (A5B412) -- K12B -- 09.2010 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-817S |
| Кросс-номери | 93195891;4710951;1378073KA0;1378073KA0000;1378073KF01;1378083G00;1378083G00000 |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Стан | Новий |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |