239 ₴
Применение:
Chevrolet Nubira 1.4 -- L14(85CUL4) -- 01.2006 - 12.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 1997, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-387S |
| Кросс-номери | 96181263 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Стан | Новий |
| Довжина | 247.7 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |