254 ₴
Применение:
Honda Civic VIII 1.8 (FN1, FK2) -- R18A2 -- 09.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-439S |
| Кросс-номери | 17220RNAA00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |