350 ₴
Применение:
Land Rover Range Rover II 2.5 D 4x4 -- 25 6T (BMW) -- 07.1994 - 03.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1999, 2002, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-L07S |
| Кросс-номери | ESR341 |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Стан | Новий |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 227.5 мм |
| Висота | 57.2 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |