231 ₴
Применение:
Lexus LS 460 (USF40) -- 1UR-FSE -- 12.2008 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-2001S |
| Кросс-номери | 178010V040;1780138010;17801380118E;1780138011;178010V020 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | LS, ES, Avalon |
| Стан | Новий |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |