180 ₴
Применение:
Suzuki Swift IV 1.2 (AZH412, ZC72S) -- K12B -- 10.2010 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-835S |
| Кросс-номери | 4711600;95507955;1378069L00;1378069L00000;1378071L00;1378071L00000 |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Стан | Новий |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |