314 ₴
Применение:
Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 -- ECE -- 09.2006 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-001S |
| Кросс-номери | 04891694AA;04891695AA;4891694AA;K04891694AA;K04891695AA;K4891694AA |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Стан | Новий |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Caliber, Compass, Patriot |
| Країна реєстрації бренду | Італія |