224 ₴
Применение:
Chevrolet Matiz 0.8 LPG -- LQ2(49CUL3),LBF(49CUL3) -- 03.2005 - 12.2007| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-W07S |
| Кросс-номери | 42390022;96591485 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Стан | Новий |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 193.5 мм |
| Висота | 27 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |