272 ₴
Применение:
Honda Accord VII 2.0 (CL7) -- K20A6,K20Z2 -- 02.2003 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2005, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-435S |
| Кросс-номери | 17220RAA505;17220RAAA01;17220RAAY00;17220RAAY01;17220RAAA00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Довжина | 340.8 мм |
| Ширина | 149.5 мм |
| Висота | 40.2 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |