299 ₴
Применение:
KIA Carnival / Grand Carnival III 2.2 CRDi -- D4HB -- 01.2010 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2014, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009, 2015 |
| Код запчастини | FA-K19S |
| Кросс-номери | 281134D000;S281134D000 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Стан | Новий |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |