243 ₴
Применение:
Toyota Corolla 1.4 (ZZE111_, ZZE111R) -- 4ZZ-FE -- 10.1999 - 01.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 1999, 2000 |
| Код запчастини | FA-258S |
| Кросс-номери | 1780102080 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Стан | Новий |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |