319 ₴
Применение:
Lexus GS 400 (UZS160_, UZS160R) -- 1UZ-FE -- 12.1997 - 11.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2010, 2000, 1998, 2005, 1997, 1999, 2004, 2002, 2006, 2009, 2003 |
| Код запчастини | FA-281S |
| Кросс-номери | 1780150030 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, LS |
| Стан | Новий |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 218.3 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |