267 ₴
Применение:
Honda Legend II 3.2 i 24V (KA7) -- C32A2 -- 01.1991 - 02.1996| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1995, 1991, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-497S |
| Кросс-номери | 17220PY3000;17220PY3505 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend |
| Стан | Новий |
| Довжина | 263 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 41.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |