326 ₴
Применение:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDi Привод на все колеса -- G4FJ -- 06.2015 - 09.2020| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-K36S |
| Кросс-номери | 28113D3300 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Стан | Новий |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |